środa, 4 sierpnia 2010

;)

Hejka blogersi ;D
dzisiaj na kotek.pl dowiedziałam się ,że prawie na 100% premiera " przed świtem" będzie 18 listopada 2011 roku oł yeea troche trzeba poczekać ale ja poczekam.Film na pewno będzię podzielony na 2 filmy.Co mnie bardzo cieszy bo tak szybko się z moimi idolami nie rostane ;D
Ten drugi film będzie 16 listopada 2012 roku.Dobra jutro coś dopisze teraz pare fotek Belli Swan czyli Kristen Stewart. ;DFotki znalazłam w grafice w google ;)

<--Moje ulubione

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz